03/27/11 14:34

Бойко Борисов вкара дузпа за победата на Витоша (Бистрица) с 2:0 над Бенковски (Пазарджик)

Премиерът Бойко Борисов вкара дузпа за победата на Витоша (Бистрица) с 2:0 над Бенковски (Пазарджик) от шампионата на Югозападната „В” група. 500 запалянковци на стадиона в софийското предградие приветстваха победата на тима на министър-председателя с мощен одобрителен рев. Дузпата беше отсъдена в 65-ата мин, а Борисов пое отговорността да я бие. Премиерът излъга хитро вратаря на пазарджиклии и стреля в другия ъгъл за 2:0. Преди почивката Добри Добрев даде аванс на бистричани. Витоша беше много по-силният на терена. Бойко, който излезе с екипа с №13, игра в нападателна двойка с Митко Кръстев, бивш юноша на Левски. - Много съм доволен от победата, с всеки мач подобряваме играта си – заяви треньорът на Витоша Ясин Мишауи. С победата Витоша продължи да преследва лидера в...