04/18/11 09:04

Дамите на “Лукойл” дублираха титлата си

Баскетболният “Лукойл Нефтохимик” отново е шампион в баскетбола при жените с 3:1 във финалната серия над “Левски”. В четвъртия мач гостенките спечелиха с 85:81 (41:39) насред София и дублираха титлата си от миналия сезон, пак водени от вечния победител Петко Маринов.Мъжкият “Рилски спортист” загуби финала на Балканската лига от ... Баскетболният “Лукойл Нефтохимик” отново е шампион в баскетбола при жените с 3:1 във финалната серия над “Левски”. В четвъртия мач гостенките спечелиха с 85:81 (41:39) насред София и дублираха титлата си от миналия сезон, пак водени от вечния победител Петко Маринов.Мъжкият “Рилски спортист” загуби финала на Балканската лига от ...