06/01/11 16:59

Футболните ни национали паднаха от сборен отбор на Корсика

Българският национален отбор загуби с 0:1 приятелския мач срещу сборен тим на Корсика. Единственото попадение в двубоя бе на халфа на Аячо Йоан Кавали в 62-ата минута след грешка на българския вратар Владислав Стоянов.Загубата е само четири дни преди решаващата евроквалификация срещу Черна гора в Подгорица. Дебют за България направи играчът на ЦСКА от бразилски произход Маркиньос. Треньорът Лотар Матеус пусна в игра два състава. През първото полувреме на терена бяха Николай Михайлов, Иван Бандаловски, Иван Иванов, Йордан Милиев, Петър Занев, Стилиян Петров, Чавдар Янков, Спас Делев, Ивелин Попов, Мартин Петров и Цветан Генков. През второто за България играха Владислав Стоянов, Станислав Манолев, Апостол Попов, Николай Бодуров, Румен Трифонов, Борис Галчев, Маркиньос, Иван Стоянов, Христо...