07/26/11 17:36

Сливен се наложи над Черноморец (Поморие) с 2:1

Отборите на Черноморец (Поморие)  и Сливен играха контролна среща днес на стадион “Хаджи Димитър”.  Отборът на Сливен се наложи с 2:1 в проверката, която е част от подготовката на двата отбора за предстоящия сезон в Източната “Б“ група. Това е първи мач под ръководството на новия треньор Неделчо Матушев, който пое отбора на 30-ти юни. В 40-ата минута  на днешния мач Веселинов откри резултата за домакините. През втората част поморийци изравниха. В самия край на срещата Апостолов донесе победата на Сливен. Следващата контрола  на  Черноморец Поморие е на 30.07./събота/, когато ще играе със Созопол .