08/10/11 15:27

България и Румъния не успяха да се победят в контрола

Младежките национални отбори на България и Румъния не успяха да се победят в приятелска среща, която се игра пред близо 200 зрители на Градския стадион в Ловеч. Контролата завърши при резултат 1:1, като и двата гола в мача паднаха през първото полувреме. Възпитаниците на Михаил Мадански започнаха много силно мача и още в третата минута вече имаха аванс. След добра атака за домакините Александър Тонев получи топката отдясно, напредна добре и намери отлично Радослав Василев в наказателното поле, нападателят на „Славия“ стреля без забавяне в долния десен ъгъл на вратата и откри. Проблеми през първата част имаше Александър Тонев, който на няколко пъти получаваше медицинска помощ. Именно при втория случай, когато България бе с човек по-малко на терена, падна и изравнителният гол за Румъния. Той дойде в даденото от съдията продължение на първата част. След бърза контраатака отляво Брата намери отлично в центъра на наказателното поле Токудан, който без проблеми засече в мрежата за крайното 1:1.