09/10/11 15:51

България срещу Словакия 1:2 - следете на живо тук!

На живо България - Словакия 1:2 гейма (7:3). Волейболните национали играят срещу Словакия в първата си среща от европейското първенство. Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на загиналия отбор по хокей на лед на Локомотив (Ярославл) в самолетна катастрофа. Срещата започна равностойно, а звездата на нашия тим Матей Казийски изпрати топката в аут в първия си сервис в мача. Момчетата на Радостин Стойчев поведоха с 6:3. Тодор Алексиев покачи на 7:3, но след това капитанът Владимир Николов сгреши и изпрати топката в аут от сервиса си. Така първото техническо прекъсване дойде при резултат 8:4 в полза на нашия тим. Последваха три поредни точки в полза на словаците и играта се изравни, както и резултатът - 9:9. Нашият съперник се активизира и поведе с три точки разлика. Второто техническо прекъсване дойде при резултат15:12 в полза на словаците. Успяхме да изравним - 16:16 след добра игра на Матей Казийски. А отново звездата на Тренто ни изведе напред в резултата - 17:16. В следващите минути двата тима продължиха дебненето и играта вървеше точка за точка.