09/11/11 15:15

Бетис с пълен актив, пак победи в края

Завръщането на Бетис в Примера се превръща в триумфално и тимът от Севиля постигна втора поредна победа, с което стана и един от едва трите отбора с пълен актив от точки след втория кръг на испанското първенство. В първото си домакинство за сезона "зелено-белите" спечелиха с минималното 1:0 срещу Майорка. Успехът за Бетис дойде по идентичен начин с този от първия кръг, когато се наложи над Гранада. И тогава и сега Бетис спечели с 1:0 с гол в края на Рубен Кастро. Този път 30-годишният нападател се разписа в 87-ата минута след грешка в отбраната на Майорка след центриране от ъглов удар. Така Бетис заедно с Реал (Мадрид) и Валенсия оглавява класирането с пълен актив от 6 точки, докато Майорка е с 3.