09/18/11 12:32

Барса се завърна с 8:0 срещу Осасуна

Барселона, Испания /КРОСС/ Барселона прекъсна серия от два мача без победа с покъртителното 8:0 срещу Осасуна като домакин, в среща от четвъртия кръг на Примера Дивисио. Играчите на Гуардиола излязоха пределно мобилизирани след двата хикса със Сосиедад и Милан и поведоха още в 4 - тата минута, след като Лионел Меси оползотвори комбинация между Бускетс и Даниел Алвеш. В следващите минути Меси се разписа още два пъти (4, 41 и 79), Давид Вийя добави още две попадения (34 и 77), а по веднъж вкараха Фабрегас (13), Рубен (40 - автогол) и Чавиер Ернандес (57). В сряда Барса гостува на Валенсия в междинния кръг от шампионата. /БП/