09/19/11 09:42

Връчиха медалите на европейското по гребане

Пловдив /КРОСС/ На церемонията по закриването на европейското първенство по гребане министър Свилен Нейков, председателят на организационния комитет на първенството Иван Попов и зам.-кметът на Пловдив и кандидат за кмет Георги Титюков получиха медали за заслуги към организацията на европейския шампионат от Международната федерация по гребане (ФИСА). Припомняме, че Светла Оцетова, председател на Българската федерация по гребане, лично благодари на г-н Титюков и го поздрави за успешното реконструиране на гребната база в срок. Кристина Бончева и Луиза-Мария Русинова заеха най-предно класиране от 6-е български лодки на европейското първенство по гребане в Пловдив. 21-годишната пловдивчанка и 19-годишната софиянка завършиха на 6-о място във финал А на двойка без рулеви