11/23/11 07:30

Българин е новият световен шампион по културизъм

/КРОСС/ Константин Паскалев-Тути е новият абсолютен световен шампион по класически културизъм. Той победи в много силна конкуренция на турнир в Естония. Той е първият българин, който носи в страната ни ценната купа. Абсолютен световен шампион означава, че освен световен шампион в категорията си, трябва да победиш и шампионите в останалите категории. В мускулите му са вложени 16-години труд, постоянство и лична дисциплина. Една от големите му мечти е да стане световен шампион. И вече е сбъдната. Паскалев казва още, че откакто има класически културизъм, световни абсолютни шампиони стават хората от най-високата категория. Той не пие, не пуши, живее здравословно, внимава с храната и не пропуска тренировка. И има свое виждане за хората, които се отдават на пороците си