11/25/11 11:58

Глътка въздух за Балъков

Красимир Балъков взе глътка въздух с победата на “Хайдук” с 1:0 над гостуващия “Загреб” в първи четвъртфинал за Купата на Хърватия. Успехът дойде след загубата с 0:1 в първенството от “Локомотив” (Загреб), отворила криза в “Хайдук”. Поражението провокира информации, че Бала може да напусне през зимата. Но в крайна сметка раздялата не е с ... Красимир Балъков взе глътка въздух с победата на “Хайдук” с 1:0 над гостуващия “Загреб” в първи четвъртфинал за Купата на Хърватия. Успехът дойде след загубата с 0:1 в първенството от “Локомотив” (Загреб), отворила криза в “Хайдук”. Поражението провокира информации, че Бала може да напусне през зимата. Но в крайна сметка раздялата не е с ...