11/28/11 17:33

Помориецът Милен Манолов взе бронза на Бургас Офроуд 2011

На провелия се в събота и неделя офроуд маратон състезателите на НЕСЕБЪРМОТО премериха сили с над 35 състезатели в клас мотори, атв и автомобили. В първия ден участниците преминаха през 95 км трасе с различни нива на трудност. През втория най-атрактивен ден състезанието се проведе в тип Баха. Състезателите направиха 6 обиколки по 15 км, като трябваше да преминат през пясъчна кариера. Там беше и най-голямата атракция за състезателите и публиката. Организаторите се погрижиха за развлечението на публиката, като премазаха два автомобила с монстър трък.

“Доволен съм от представянето ни на състезанието и се надявам този тип моторни спортове да стане още по-популярен в страната ни за да можем да намерим млади таланти за участия в международните състезания.” заяви председателят на НЕСЕБЪР МОТО – Милен Манолов, който завърши трети.

Другият участник Ставри Ненов завърши пети, а Стоян Козаров кара по роуд бук със своето атв заедно с автомобилите.