01/25/12 17:39

С 3:0 Литекс разби Хеброс

/КРОСС/ Ловчанлии победиха с 3:0 „Хеброс” (Харманли) в контролен мач, игран в три полувремена по 30 минути. Головете паднаха в последната част. Първо Николай Бодуров заби за 1:0. Последва попадение на друг защитник - Петър Занев. Третият гол бе дело на новото бразилско попълнение Марсело Никасио. Кариоката се разписа за сефте с „оранжевия“ екип. Никасио имаше още възможности, но на три пъти изпусна сам срещу вратаря, съобщават от сайта на клуба.  През второто полувреме ловчанлии пропуснаха да открият. Тогава влезлият като резерва нападател Янаки Смирнов тресна гредата.   Литекс първа част: Александров, Стр. Попов, И. Миланов, Николов, Божиков, Луис Наваро, Костадинов, Колев, Цветанов, Тодоров, Г. Иванов Литекс втора част: Конов, Динчев, И