02/09/12 13:48

Една от бразилските перли на ЦСКА наби двама от румънския Динамо

ЦСКА изигра най-силния си мач от началото на зимната подготовка срещу Динамо (Букурещ), но в крайна сметка армейците загубиха с 1:2 от лидера в Румъния, съобщи sportal.bg. Румънците поведоха с гол на Рус в 8-та минута, но в 29-та ЦСКА изравни с гол от дузпа на Мораеш, която бе отсъдена за нарушение срещу Антон Карачанаков.   В средата на втората част Алексе донесе победата на своя отбор.   Срещата обаче ще се запомни с жесток бой между футболистите на двата отбора.   Всичко започна, когато играч на румънския гранд влезе изключително грубо в краката на Мишел Платини. Бразилецът не му остана длъжен и започна да го рита, докато е паднал на земята.   Оттам се намесиха и останалите състезатели и мелето стана пълно. В него Платини нанесе здраво кроше в лицето на играч на Динамо, който падна на терена.   Платини също отнесе удари, но като цяло му се размина леко, съобщи sportal.bg.