02/27/12 09:39

Западът победи Изтока в Мача на Звездите в НБА, Коби подобри рекорд на Джордан

Орландо, САЩ /КРОСС/ Отборът на Западната конференция победи този на Източната със 152 - 149 в 61 - ото издание на Мача на Звездите в НБА. Коби Браянт и неговите съотборници поведоха с 11 точки след края на първата част, като разликата достигна 19 на полувремето, като 88 - те точки отбелязани до полувремето от Запада са рекорд за шоуто. През третата част разликата достигна 20 точки, но до края благодарение на ЛеБрон Джеймс и Дерън Уилямс отборът на Изтока започна постепенно да намалява дефицита си, като десет секунди преди края Уилямс пропусна тройка, а след това грешка на Джеймс и отчаяна неточна стрелба на Дуейн Уейд донесоха победата на Запада. Най - резултатен за победителите бе Кевин Дюрант от Оклахома Сити Тъндър, който със своите 36 точки и 7 борби, си заслужи и званието Най - Полезен Играч(MVP)