03/05/12 11:46

Трагичен, ЦСКА се предаде на “Черноморец”

Трагичен, ЦСКА се прости с надеждите за нещо в първенството, като потъна с 0:2 при гостуването си на “Черноморец”. Смехотворно изпълнение на Райс Мболи и Пламен Крачунов доведе до първия гол на домакините в 62-ата минута. Вратарят, който бе освободен от националния отбор на Алжир за безумните си изпълнения, пропусна като първолак топката през ... Трагичен, ЦСКА се прости с надеждите за нещо в първенството, като потъна с 0:2 при гостуването си на “Черноморец”. Смехотворно изпълнение на Райс Мболи и Пламен Крачунов доведе до първия гол на домакините в 62-ата минута. Вратарят, който бе освободен от националния отбор на Алжир за безумните си изпълнения, пропусна като първолак топката през ...