03/13/12 11:03

Георги Илиев потопи Враца

Капитанът на “Черно море” Георги Илиев потопи “Ботев” (Враца) за третата поредна домакинска победа на тима. При доста случайна ситуация топката достигна до халфа в 69-ата минута и той прободе вратата на Цветковски. Така на стадион “Тича” от деветия кръг при 0:0 с ЦСКА нито един гост не спечели дори точка. Тогава бе последният мач на Милен ... Капитанът на “Черно море” Георги Илиев потопи “Ботев” (Враца) за третата поредна домакинска победа на тима. При доста случайна ситуация топката достигна до халфа в 69-ата минута и той прободе вратата на Цветковски. Така на стадион “Тича” от деветия кръг при 0:0 с ЦСКА нито един гост не спечели дори точка. Тогава бе последният мач на Милен ...