03/13/12 10:56

Шарапова и Вожняцки напред в Индиън Уелс

/КРОСС/ Датчанката Каролине Вожняцки продължава успешния си ход в тазгодишното издание на супер турнира от категорията „Premier Mandatory” в Индиън Уелс с общ награден фонд 5 536 644 долара. Тя би в мача срещу София Арвидсон (Шв) за крайното 3:6, 7:5, 6:2. Следващата съперничка на Вожняцки е Ана Иванович от Сърбия.   Другата участничка в състезанието – рускинята Мария Шарапова се класира за четвъртия кръг на турнира, след като победи румънката Симона Халеп с 6:3, 6:4. В следващия кръг Шарапова ще се изправи срещу италианката Роберта Винчи.   Шампионката от US Open Саманта Стоусър обаче загуби от поставената под номер 30 в схемата Надя Петрова от Русия с 1:6, 7:6(6), 6:7(5).   Мария Кириленко би Лудрес Домингес Лино с 6:2, 4:6, 6:4, а Марион Бартоли също нанесе лесен удар на Шанел Шийпърс и би с 6:2, 6:0