03/15/12 12:15

Джакпотът от 460 575 лв. на „Еврофутбол” падна в 89-а мин. на последния мач

София /КРОСС/ Майсторът от Монтана, който успя сам да събори най-големия спортен Джакпот в България от 460 575,48 лева, спечели невижданата сума в 89-тата минута на последния мач, който бе за Копа Либертадорес. В успешния си талон мъжът от северозападния град е написал „Х" за крайния изход от сблъсъка Годой Крус - Атл. Насионал. Минута преди края на редовното време обаче резултатът беше в полза на гостите - 3:4. Тогава „в помощ на нашенеца се притича" нападателят на домакините Леандро Карузо, който изравни на 4:4, като оформи своя хеттрик. Така Монтана успя да поздрави своя герой, който сам грабна цялата сума на Джакпота от 401 355,25 лева плюс още 59 220,23 лева от коефициенти. Срещнахме се с букмейкъра, който е приел залога на щастливия мъж