03/19/12 21:50

ЦСКА вкара два на Монтана

София /КРОСС/ Тимът на ЦСКА надделя над Монтана с 2:0 в последен мач от 19-ия кръг на "А" група. Домакините откриха резултата в края на първото полувреме, като точен за червените бе Жуниор Мораеш. Гостите от Монтана се разиграха, след като останаха с 10 човека в 46-та минута, и дори имаха два отлични шанса да се върнат в мача. В 66-ата минута Мичев центрира отдясно, но непокритият Луис Едуардо не уцели армейската врата. Три минути по-късно Мичев излъга цялата отбрана на червените, но останал очи в очи с Мболи, стреля право в ръцете на вратаря. В даденото от главния съдия 3-минутно продължение Джонго Присо наказа за втори път стража на Монтана след контраатака и асистенция на Мораеш.