03/25/12 15:20

Левски загуби от Миньор на Герена

София /КРОСС/ На стадион „Георги Аспарухов” отборът на Левски загуби от Миньор Перник с 1:0 в мач от 20-и кръг на А футболна група. Голът за перничани вкара Милен Василев в 59-ата минута. По този начин Левски остана с равни точки с Лудогорец - по 45 на първите две места в класирането. След победата Миньор е на остава 9-и с 34 точки.  Треньорът на сините каза след мача, че е очаквал наистина мачът да бъде труден.   В другия мач днес, Монтана победи Ботев (Враца) с 2:0. В 26-ата минута Мирослав Антонов вкара за 1:0, а в 41-ата Луис Едуардо засече топката с глава след негово центриране и я прати във вратата на Цветковски за 2:0. Домакините доиграха мача с човек по-малко, Гаджев игра с ръка и след втори жълт картон напусна мача.