03/28/12 16:06

Славия надделя над столичното Локо – служебно

София /КРОСС/ 3:0 служебна победа записаха футболистите от Славия от гостуването си на Локомотив Сф. Заради неосигурена от страна на домакините охрана на клубния стадион „Локомотив” в кв. „Надежда” двубоят между двата отбора така и не започна. Час и 45 минути преди началото на срещата в Локомотив са получили писмо, след това показано от президента на тима Николай Гигов на медиите. В него се казва, че полицията не дава разрешение на нито една фирма да охранява мача, тъй като съоръжението в Надежда няма необходимия лиценз.   По този начин се повтаря ситуацията от преди две седмици, когато поради същата причина се забави срещата с Видима Раковски. Тогава тя все пак се играе, а гостите спечелиха с 0:1.