04/10/12 06:27

Челси не успя да бие Фулъм

/КРОСС/ Челси не успя да бие Фулъм като гост и стигна само до равенство 1:1 в двубоя от 33-ия кръг на Висшата лига. Тимът остава на шестото място в класирането, като вече има 57 точки. Фулъм е девети с 43 точки. Франк Лампард откри резултата за "сините" от Лондон в 45-ата минута. Той изпълни точно дадената от съдията дузпа и отбеляза 150-ия си гол в английския футбол. Домакините обаче не се отказаха и направиха няколко опасни атаки. Те стигнаха до гол осем минути преди края, когато точен бе Демпси. До края Челси не успя да отбележи и трябваше да се примири с равенството.