04/22/12 08:14

Белият балет триумфира на „Камп Ноу“

Барселона, Испания /КРОСС/ С голове на Сами Кедира и Кристиано Роналдо Реал Мадрид победи Барселона с 2:1 насред „Камп Ноу“ и по този начин направи огромна крачка към спечелването на титлата в Примера дивисион. Двубоят на „Камп Ноу“ изненадващо стартира с лек натиск на гостите, които за разлика от други мачове с Барселона, веднага започнаха да атакуват без никакъв страх от съперника. Още в 4-а минута след центриране от корнер Роналдо игра с глава, а Валдес спаси трудно като изби топката в корнер.  „Белия балет“ успя да открие резултата в 17-а минута чрез Сами Кедира. След попадението на гостите, постепенно Барселона започна да налага своето темпо и да играе обичайната си игра с много пасове