04/23/12 09:24

Гуардиола преди мача с Челси: Мачът ще реши сезонът за Барса

/КРОСС/ Много важен за нас е мачът от Шампионската лига във вторник на Камп Ноу срещу Челси. Това заяви треньорът на Барселона Пеп Гуардиола преди двубоя, съобщава Goal.com. Каталунският гранд е домакин на сините, които записаха победа с 1:0 на стадион „Стамфорд Бридж” миналата седмица. След като в събота Барса загуби с 2-1 от Реал (Мадрид), Гуардиола призова играчите си да се съсредоточат върху мача срещу сините. „Считам, че нашите играчи ще се вдигнат и ще се опитат да намерят начин да победят Челси”, заяви още Пеп. „Въпреки че не изглежда така, тези момчета играят заедно от дълго време. Досега също са имали неуспехи като този, но са били в състояние да се справят”, посочи още тренерът на Барса. По думите му мачът с Челси ще реши останалата част от сезона за Барселона.