04/26/12 06:04

Байерн нанесе удар на Реал и отива на финала на ШЛ

/КРОСС/ След оспорван двубой, снощи стана ясен и вторият финалист в турнира Шампионска лига. Във вторник на финала се класира английския Челси след победа на Барселона, а снощи Байерн Мюнхен нанесе удар на Реал Мадрди на „Сантяго Бернабеу”.  Германският гранд отстрани испанския тим след изпълнение на дузпи. В редовното време, мачът завърши 2:1 в полза на Реал. И двете попадения бяха реализирани от Кристиано Роналдо. Голът за Байерн отбеляза Ариен Робен в 27-ата минута от дузпа. Заради загубата в Мюнхен със същия резултат последваха две продължения по 15 минути, в които не падна гол. В последвалите дузпи германците бяха по-точни и спечелиха с 3:1.   На 19 май от 21.45 ч. е финалът на Шампионска лига между Байерн Мюнхен и Челси. Мачът ще се играе на стадион „Алианц Арена” в Мюнхен.