05/12/12 18:17

Два сребърни и един бронзов медал за възпитаниците на СУПЗ с. Бата

На стадион „Берое“ в Стара Загора възпитаниците на СУПЦ с.Бата спечелиха два сребърни и един бронзов медал във ІІ-ия Зонален турнир за 2012 г., организиран от Българската спортна федерация за деца лишени от родителски грижи, съобщи Зоя Овчарова.
В  лекоталетическата дисциплина на 1000 метра  Мария Иванова финишира втора, а нейната съотборничка Надка Виолинова завърши трета от общо 18 участници в бягането.
При баскетбола юношите на СУПЦ с.Бата успяха да се окичат със сребърните медали, след като във финалния мач загубиха единствено от ДДРЛГ Пловдив с резултат 6:9.

Министър Свилен Нейков награди призьорите във II-ия зонален турнир за деца в риск.