05/23/12 21:33

Лудогорец води на ЦСКА с 1:0 след първото полувреме

Разград /КРОСС/ Завърши първото полувреме на "финала" на сезона в „А” група, който ще излъчи новият шампион на България. Мачът е между втория и първия в класирането - съответно "Лудогорец" и ЦСКА. След 45 минути игра, домакините от Разград водят с 1:0. Голът вкара бившия недооценен "син" халф Мирослав Иванов в 19-ата минута от пряк свободен удар. Секунда преди почивката Ангел Грънчов от гостите бе изгонен с директен червен картон. Заради това ЦСКА ще доиграе срещата с 10 играчи. Ако „червените” победят или завършат наравно, отборът ще стане шампион за рекорден 32-и път, а ако "Лудогорец" спечели, това ще е първа титла за отбора на Лудогорието.  Състави: Лудогорец: 1. Урош Голубович, 25. Веселин Минев, 20. Шоко, 5. Александър Барт, 33. Любомир Гулдан, 18. Светослав Дяков, 8