06/22/12 15:17

Чехите останаха доволни от представянето си на европейското

/КРОСС/ Чехите останаха доволни от представянето си на европейското първенство, въпреки отпадането на четвъртфиналите след загуба с 0:1 от Португалия снощи. Чешкият тим игра твърде предпазливо и бе категорично надигран от португалците. Веднага след мача вратарят Петер Чех бе първият, който обръсна брадата си, с която не успя да уплаши португалците. Петер Чех бе един от неколцината от отбора на Чехия, сред които и селекционера Михал Билек, които си пуснаха бради от суеверие. След поражението от Португалия обаче повечето се обръснаха още в съблекалнята. "Това европейско първенство е голям успех за нас, въпреки че отпадането на четвъртфиналите остави горчива нотка", коментира вратарят.