06/25/12 06:18

Полуфиналистите на Евро 2012 вече са ясни

/КРОСС/ След като след оспорван двубой късно снощи Италия победи Англия след ролетката на дузпите, адзурите ще се изправят на полуфинал срещу Германия. Отборът на Италия победи Англия с 4:2 след дузпи в последния четвъртфинал на Европейското първенство в Полша и Украйна. Мачът в Киев завърши 0:0 в редовното време и след двете продължения по 15 минути, след което имаше изпълнение на дузпи.   Другата полуфинална среща е: Португалия – Испания.   27 юни, 21:45 ч. Португалия – Испания, ст. „Донбас Арена”, Донецк   28 юни, 21:45 ч. Германия - Италия Национален стадион, Варшава