07/19/12 04:55

Ивет стана Атлет на Европа за юни

Ivet 150x150 Ивет стана Атлет на Европа за юниИвет Лалова получи поредното признание за невероятния успех, който постигна миналия месец. Българката печели анкетата на европейската асоциация по лека атлетика за най-добра състезателка на Стария континент за юни.
Най-бързата бяла жена в света спечели златен медал на 100 метра на европейското първенство в Хелзинки.
Българката заслужи 92.4 процента от гласовете. Втората – шампионката на 100 метра с препятствия Невин Янит от Турция получи 4.1%, предаде actualno.com

bookmark Ивет стана Атлет на Европа за юниsvejo Ивет стана Атлет на Европа за юниgoogle Ивет стана Атлет на Европа за юниdelicious Ивет стана Атлет на Европа за юниstumbleupon Ивет стана Атлет на Европа за юниfacebook Ивет стана Атлет на Европа за юниСподели