09/26/12 00:06

Лийдс изпързаля Евертън за Купата на Лигата

Втородивизионният Лийдс сътвори изненадата в 3-ия кръг от туринара за Купата на лигата в Англия, като отстрани високо летящия Евертън след домакински успех с 2:1. „Елънд Роуд“ избухна в овации само след 4 минути игра, когато 20-годишният Ейдън Уайт с хубав диагонален удар прати топката в долния ъгъл на вратата, пазена от Тим Хауърд. Този гол сериозно разклати самочувствието на гостите, които все още не познават вкуса на загубата от началото на сезона във Висшата лига. Лийдс избра да се прибере назад и да пази преднината си, което не доведе до м...