10/20/12 19:59

Добруджа `07 разби с 3:0 Ботев Луковит на старта на волейболното първенство

Волейболистите на Добруджа `07 стартираха с убедителна победа в новия сезон на националната Висша лига. Амбициозният добрички тим разби отбора на Ботев Луковит с 3:0 гейма за 80 минути /25:17, 25:18, 25:21/. Мачът се игра в зала „Добротица” пред около 500 фенове. Момчетата на Георги Петров започнаха мача силно и с явно надмощие. Те наложиха своето темпо и не дадоха никакъв шанс на съперника си /бивш член на Суперлигата/, като през първите два гейма водеха с по 5-6 точки разлика. Гостите от Луковит оказаха съпротива чак в третата част, когато по...