11/04/12 20:34

Аарън Хънт осигури победата на Вердер срещу Майнц

Аарън Хънт се рпевърна в герой за своя Вердер Бремен при успеха с 2:1 над Майнц 05. Нападателят реализира и двата гола за успеха на своя тим, който се изкачи в класирането с няколко места и вече е на седма позиция. Резултатът в мача бе открит в 18-ата минута от страна на домакините. Тимът на Вердер бе по-активният в началните минути и съвсем заслужено стигна първи до попадение. Изравнителният гол за Майнц дойде през втората част, когато нападателят на гостите Адам Сжзалай се възползва отлично и върна надеждите на своя тим. Пет минути преди края...