11/10/12 20:56

Монтана излъга Хасково с 4 точки в женската НБЛ

Монтана 2003 победи Хасково 2012 с 54:50 (19:15, 12:12, 11:7, 12:16) точки в мач от шестия кръг на Националната баскетболна лига (НБЛ) за жени. Домакините водеха почти през целия мач, с изключение на началните минути. Гостенките от Хасково на два пъти изравняваха или намаляваха пасива си до точка, но не успяха да направят обрат. Три минути преди края Монтана поведе с 11 точки - 48:37, а 15 секунди преди сирената с тройка на Джесика Кох пасива на тима на Хасково бе само точка - 50:51. До края на мача Иван Костова и Радостина Славова бяха ...