09/22/11 22:59

Сензацията Бетис с нова победа в Испания, избяга с 4 точки от Барса и с 5 от Реал

Новакът в Примера дивисион Реал Бетис продължи изненадващата си серия без грешка и записа победа и в четвъртия си мач за новия сезон след домакинско 4:3 над Реал Сарагоса.   Срещата започна отлично за севилци и те още до 12-ата минута водеха с 2:0 с попадения на Роке Санта Крус и Салва Севия от дузпа, преди Ефраин Хуарес да върне един гол.   Домакините стартираха вихрено второто полувреме и с два бързи гола дръпнаха с 4:1 в 49-ата, като точни бяха Бенят от нова дузпа и отново Санта Крус от игра.   В 69-ата вратарят на Бетис Кастро получи директ...