11/10/12 17:52

Неубедителна игра, но три точки за Левски и първо място в А група

Отборът на Левски победи с 2:0 Ботев Враца в мач от 12-я кръг на А група. „Сините“ футболисти не успяха да впечатлят с играта си, въпреки успеха, а за сметка на това гостите оставиха добра представа у феновете с представянето си на стадион „Георги Аспарухов“. Попаденията за домакините реализираха Марсиньо и Дъстли Мюлдер. Със спечелените три точки Левски се изкачи еднолично на върха в класирането на А група пред Лудогорец, който записа 0:0 със Славия. Левски наложи начален домакински натиск, което даде резултат още в 5-та минута. След центриран...