11/14/12 19:01

Армения вкара четири на Литва в контрола

Съперникът на България в квалификационна група B за Мондиал 2014 – Армения, победи безпроблемно тима на Литва в контрола. Възпитаниците на Вердан Минасян се наложиха с 4:2 в проверка, която се игра на стадион „Републикански“ в Ереван Едгар Манучарян откри резултата още в седмата минута на двубоя, а в началото на втората част домакините бързо направиха 3:0 с голове на Мирчян и Михтарян. Двата гола дойдоха съответно в 50-ата и 55-ата минути. Шведукас върна едно попадение за Литва в 66-ата минута, а Йозбилис направи 4:1. Седем минути преди последн...