11/14/12 19:59

Любо Пенев: Имаме върху какво да работим

Националният селекционер на България Любослав Пенев призна след загубата с 0:1 в контролата с Украйна, че има върху какво да работят и да тренират „лъвовете“. Специалистът все пак добави, че поставя много висока оценка за свършеното в представителния тим през изминалата година. „Едно посредствено пръво полувреме, по-добро второ, опитахме да стигнем до гол, не успяхме, мисля, че равният резултат беше реален“, коментира Пенев. „Това все пак бе важна контрола за мен, играха нови футболисти, които не бях викал досега. Убедих се както аз, така и игр...