11/18/12 13:31

ЦСКА съсипа Амкар с Пеев и Сираков

Лидерът във временното класиране на руския шампионат ЦСКА Москва се справи лесно с Амкар Перм като домакин и стигна до класическа победа с 3:0 в среща от 16-ия кръг. За гостите пълни 90 минути записаха Георги Пеев и Захари Сираков, но те не успяха да прекъснат тенденцията за московските „армейци“, които са непобедени през сезона у дома, щом открият резултата. В 25-ата минута Никола Мялович препъна футболист на домакините в собственото си наказателното поле, а реферът посочи бялата точка и вдигна жълт картон на халфа. Шведският национал Расмус Е...