02/11/13 08:01

Леброн отново показа на Кобе кой е истинският крал в НБА

Парещи – в такова състояние в момента са шампионите от „Маями Хийт”, които взеха поредно дерби в НБА, побеждавайки като домакин „Лос Анджелис Лейкърс” със 107:97. Най-резултатен в мача отново беше Леброн Джеймс с 32 точи, а Дуейн Уейд вкара 30. Двамата големи в отбора на „Маями” имаха 24 успешни от общо 36 опита за стрелба от игра. За Джеймс това беше пети пореден мач с 30 и повече вкарани точки. Крис Бош вкара 12 точки и направи 11 борби. За гостите Кобе Брайънт записа 28 точки. Решаващият момент в мача дойде в началото на четвъртата част, когато „Хийт” дръпнаха със седем точки и не позволиха на гостите да направят нещо до края на мача. Отделно Мета Уърлд Пийс така и не можа да спре Джеймс, а „Лейкърс” много разчиташе н...