07/31/10 19:09

Мицански отново вкара, този път на Оксер

Новоизлюпеният български национал Илиян Мицански отново показа великолепните си голмайсторски качества, като отбеляза пореден гол по време на предсезонната подготовка на своя нов отбор Кайзерслаутерн. След като с негово попадение „червените дяволи” победиха Ливърпул, сега Мицански отбеляза и срещу френския гранд Оксер. Кайзерслаутерн победи французите с 3:1, а за българина това бе шесто попадение в предсезонната подготовка. Нападателят на България започна мача като резерва и влезе в игра на почивката на мястото на Ервин Хофер. Преди това резул...