02/12/13 21:20

Бен Фостър: Срещу Ливърпул направих мача на живота си

Вратарят на Уест Бромич Албиън Бен Фостър бе категоричен, че победата над Ливърпул с 2:0 на „Анфийлд“ снощи е върхът в кариерата му. Стражът направи няколко великолепни спасявания, преди Гарет МаКаули и Ромелу Лукаку да осигурят успеха за гостите. Най-силният момент аз Фостър дойде 15 минути преди края, когато вратарят отрази удар от дузпата на капитана Стивън Джерард при резултат 0:0. „Може би спасената дузпа прави този мач най-добрият за мен. Преди няколко години играх много добре за Бирмингам срещу Челси на „Сейнт Андрюс“, когато спечелихме ...