04/27/13 21:00

За 25-ти пореден път Атлетико Мадрид не спечели срещу Реал

Знаете ли, уважаеми читатели, какво е това, което 14-годишен тийнейджър никога не е виждал – победа на „Атлетико Мадрид” над „Реал Мадрид”. И днес тийнейджърът нямаше как да я види, защото в какъвто и състав да излезе „Реал Мадрид” срещу „Атлетико Мадрид”, „дюшекчиите” винаги успяват да се провалят. А днес „Реал” беше без голямата си звезда Кристияно Роналдо, както и без Рафаел Варан, който влезе като резерва. И въпреки това „Белият балет” спечели – с 2:1, като гост на „Висенте Калдерон”. Мачът започна вихрено, като не бяха изминали и пет минути и Радамел Фалкао разпечата Диего Лопес. Всичко стана след хубаво изпълнен пряк свободен удар, който Лопес отклони, но там пръв до нея стигн...