04/29/13 23:06

Рилски удържа Ямбол след едно полувреме стрийтбол, и мощна последна част

Рилски спортист се наложи с 86:63 над Ямбол в първия четвъртфинален мач от плейофната серия между двата състава, и така поведе с 1-0. Мач №2 е в сряда, в зала "Диана", като домакините ще се нуждаят от успех, за да останат в играта, и да върнат серията за трети решителен двубой в Самоков. Първото полувреме на срещата премина под знака на хаоса - далечни хазартни стрелби, сериозно ръчкане под коша, и много пропуснати възможности. Въпреки че Рилски спортист водеше през цялото време, така и не успяваше да се откъсне, позволявайки на Ямбол да овладе...