06/18/10 19:10

САЩ и Словения разделиха по една точка и едно полувреме, рефер покоси американците

Словения и САЩ завършиха наравно 2:2 в един от най-интересните и равностойни мачове до момента на Мондиал 2010. В среща от група C, двата състава могат само да съжаляват за изпуснатите точки, предоставяйки чудесен шанс на Англия да се върне на челните позиции, при успех над Алжир тази вечер. Словения и САЩ си разделиха по едно полувреме, като първото бе тотално за словенците, докато американците натискаха и заслужено изравниха през второто. Момчетата на Боб Брадли всъщност трябваше да си тръгнат с трите точки от „Елис Парк”, но малийският рефе...