05/07/13 16:20

ЦСКА взе важна победа в Монтана

ЦСКА победи "Монтана" с 3:1 и остана на трето място в класирането с четири точки пред четвъртия "Ботев Пловдив", предаде БГНЕС. Отборът на Милен Радуканов диктуваше мача от самото начало. В герой за столичани се превърна Спас Делев, който се разписа на два пъти. Делев откри резултатът 1:0 в 15-та минута, а вторият си гол добави десет минути по-късно. Полувремето завърши при резултат 2:0 в полза на гостите. Втората част обаче се оказа драматична за ЦСКА, след като Апостол Попов си отбеляза автогол и намали разликата на 2:1. Домакините обаче не успяха да се възползват от подаръка и срещата завърши с три точки в актива на ЦСКА. Крайният резултат 3:1 беше оформен от Мартин Камбуров, който остана сам срещу Цветковски и не сбърка. С победата ЦСКА запази третото място във временното к...