10/18/13 18:51

Хасково с класика срещу Спартак Вн в Б група

Футболистите на Хасково записаха класическа победа с 3:0 в първия мач от 10-ия кръг на Б група като гости на Спартак Варна. Резултатът бе оформен още през първото полувреме след попаденията на Диян Лозев в 13-ата минута, Костадин Ничев покачи в средата на първото полувреме и Димитър Алексиев в 41-ата минута оформи класическото 3:0. Домакините, които имат финансови затруднения, излязоха в мача с много от юношите си. Отборът на Хасково доигра втората част и не направи резултата разгромен. "Червено-белите" разполагат вече с 22 точки, а ...