10/26/13 21:33

Волфсбург заглуши „бременските музиканти“ с три безответни гола

Волфсбург сложи край на съботната програма в 10-ия кръг на Бундеслигата с класическо 3:0 при домакинството си на Вердер Бремен. Гостите се намираха в серия от четири мача без поражение, но на „Фолксваген Арена“ сториха твърде малко, за да спрат нападателите на „вълците“. И двата отбора заложиха на еднакви тактически схеми с четирима в отбрана, още толкова в халфовата линия и атакуващи играчи, които играят един зад друг. Домакините обаче определено показаха по-добра сработеност. Още в 7-ата минута Ивица Олич опита пас с пета от фланга, а защитат...