12/12/13 15:51

Ботев не успя да победи Берое в слаб последен мач на „Колежа“

Ботев Пловдив и Берое завършиха при нулево равенство в мач от 22-рия кръг на А група. Двубоят бе последен на стадион „Христо Ботев“ преди предстоящия мащабен ремонт на съоражението. Зрителите на „Колежа“ обаче със сигурност не останаха особено доволни, след като наблюдаваха слаб мач без почти никакви положения пред двете врати. След равностойни 60 минути, домакините опитаха да стигнат до успеха в последния половин час на срещата, но натискът им не доведе до почти нищо опасно пред вратата на Иван Караджов и така закономерно двата тима поделиха п...